W dniu 2 marca 2026 roku we Wrzeniu Świata odbyło się spotkanie z cyklu Lektury SSN K. Gonery, na którym rozmawialiśmy o książce Sylwii Czubkowskiej „Bóg Techy”.
W dyskusji wzięli udział:
Sylwia Czubkowska
Magdalena Wilczyńska
Mirosław Wróblewski
Dyskusję moderowała:
Katarzyna Łakomiec