LEKTURY SSN K. GONERY – W IMIENIU POMYŁKI

W dniu 5 listopada 2025 roku odbyło się spotkanie z cyklu Lektury SSN K. Gonery, podczas którego rozmawialiśmy o książce Otto Hans-Dietera „W imieniu pomyłki„.

W spotkaniu wzięli udział: 

Sędzia Igor Tuleya 

Prokurator Andrzej Pasieczny 

 

Spotkanie moderowały:

adwokatka Marta Tomkiewicz – Januszewska 

adwokatka Marta Dyboowska-Dubois 

Przewijanie do góry