W dniu 5 listopada 2025 roku odbyło się spotkanie z cyklu Lektury SSN K. Gonery, podczas którego rozmawialiśmy o książce Otto Hans-Dietera „W imieniu pomyłki„.
W spotkaniu wzięli udział:
Sędzia Igor Tuleya
Prokurator Andrzej Pasieczny
Spotkanie moderowały:
adwokatka Marta Tomkiewicz – Januszewska
adwokatka Marta Dyboowska-Dubois



