Szanowni Państwo,
jest nam niezwykle miło poinformować, że podczas Zebrania Walnego Członków 31 sierpnia 2023 roku powołany został nowy Zarząd Stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy w składzie; Maria Ejchart-Dubois, Sylwia Gregorczyk-Abram, Mikołaj Pietrzak, Bartosz Przeciechowski oraz Krzysztof Sokołowski.
Decyzją Zarządu Maria Ejchart została ponownie wybrana Prezeską Zarządu.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!
Jednocześnie dziękujemy dr. Tomaszowi Zalasińskiemu za 8 lat wspólnej pracy w Zarządzie.