Szanowni Państwo,
jest nam niezwykle miło poinformować, że podczas Zebrania Walnego Członków 10 czerwca 2019 r. powołany został nowy Zarząd Stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy w składzie; Maria Ejchart-Dubois, Sylwia Gregorczyk-Abram, Mikołaj Pietrzak, Bartosz Przeciechowski, Krzysztof Sokołowski oraz Tomasz Zalasiński.
Decyzją Zarządu Maria Ejchart-Dubois została ponownie wybrana Prezesem Zarządu.
Gratulujemy i życzymy powodzenia!