Podziękowania dla prof. Adama Bodnara

Trybunał Konstytucyjny Julii Przyłębskiej właśnie orzekł, że artykuł, który pozwala pełnić RPO swoją funkcję po upływie kadencji, jeżeli nie został wybrany następca, jest niezgodny z konstytucją. Tym samym usunął Adama Bodnara z funkcji Rzecznika Praw Obywatelskich❗️

Podziękujmy Rzecznikowi Praw Obywatelskich prof. Adamowi Bodnarowi za jego walkę o nasze prawa.

PODPISZ i PODAJ DALEJ #dziękujemyBodnarowi 🤝

Przewijanie do góry