Prezeska Stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy, Maria Ejchart, decyzją Ministra Sprawiedliwości Adama Bodnara otrzymała dziś nominację na wiceministrę sprawiedliwości.
Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na nowej drodze zawodowej!
Zdj. Biuro Komunikacji i Promocji, Ministerstwo Sprawiedliwości.