Prezeska Stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy wiceministrą sprawiedliwości

Prezeska Stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy, Maria Ejchart, decyzją Ministra Sprawiedliwości Adama Bodnara otrzymała dziś nominację na wiceministrę sprawiedliwości.

Gratulujemy i życzymy wielu sukcesów na nowej drodze zawodowej!

 

Zdj. Biuro Komunikacji i Promocji, Ministerstwo Sprawiedliwości.

Przewijanie do góry