„Niebezpieczeństwem jest skupienie kompetencji w rękach jednej osoby. To zaprzeczenie idei trójpodziału władzy.”
Maria Ejchart-Dubois, prezeska Stowarzyszenia im. Prof. Zbigniewa Hołdy w rozmowie dla portalu wiadomo.com mówi o „ciągu technologicznym” upolityczniania polskiego wymiaru sprawiedliwości, tzw. efekcie mrożącym i najnowszym raporcie Komitetu Obrony Sprawiedliwości KOS.
Zapraszamy do lektury:
https://wiadomo.co/maria-ejchart-dubois-po-prostu-sedzia-ma-sie-bac/?fbclid=IwAR06MlQqYOq1JzIDqigPsEccE91xhjVpo2wEw0oXgITcMdIoRqxjvmH66tM